Агенція нерухомоcті "АРіелТА" -  енергійна, молода та надійна команда однодумців, яка створена в 2010 році.Не дивлячись на свій молодий вік, наш колектив вже допоміг богатьом клієнтам вирішити свої питання з нерухомості, та придбати нове затишне, комфортне житло для себе та своєї родини.
 
     В роботі нашої команди є два рівнозначних напрямки: робота на покупця і робота на продавця. Працюючи з покупцем, ми з'ясовуємо його можливості та бажання, а вже потім пропонуємо варіанти, які найбільше відповідають його вимогам. Завдяки великій базі данних, ми це робимо в максимально короткі терміни.
 
     Робота на продавця, крім  опрацювання певного об'єму інформації, складається також з:
 
     * безкоштовної юрідичної консультації;
 
     * допомоги в орієнтації на ринку цін;
 
     * реклами;
 
     * підготовки документів до купівлі-продажу;
 
     * повного супроводу в оформленні відповідних документів.
 
     Підсумком такої праці є заключення ексклюзивних договорів на продаж об'єктів нерухомості.
 
 
     РОБОТА З КЛІЄНТОМ ДО ПОВНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ!
 
     Ринок нерухомості постійно змінюється і, враховуючі ці тенденції, наше агенство  впроваджує більш сучасні, європейські, методи роботи із застосуванням  інформаційних технологій.
  
    Працюючи з клієнтами, АН "АРіелТА" глибоко і якісно вивчає діючі сегменти ринку нерухомості. Кожен клієнт для нас індивідуальний. Тому, застосовуючи сучасні методи роботи, наше агенство активно використовує рекламу в засобах масової інформації - газетах, журналах. Також реклама розміщується в Інтернеті - на сайті нашого агенства, та на найактивніших і популярних порталах з нерухомості.
 
     У нашому агенстві немає випадкових людей. Для роботи за новими технологіями у нас підібраний фаховий і кваліфікованний склад співробітників. Індивідуальне прагнення наших співробітників до самореалізації, служить джерелом поступового, динамічного та професійного розвитку  колектива.
 
     Ми впевнені, що успіх кожного співробітника - це запорука успіху агенства в цілому, тому керівництво АН "АРіелТА", в особі Ариштевич Тетяни Георгіївни, завжди прагне забезпечити кожному співробітнику  агенства  оптимальні умови праці і можливості для професійного зростання.
 
     Для ефективнішої роботи агенства у нас розроблений внутрішній кодекс ділової етики, що базується на принципах:
 
     * взаємної пошани, підтримки і довіри в колективі;
 
     * орієнтації на клієнта;
 
     * націленості роботи команди на досягнення загального результату;
 
     * постійного навчання і розвитку;
 
     * дотримання єдиних корпаративних стандартів.
 
     Все це створено для досягнення єдиної МЕТИ:
 
     "Надання професійних рієлторських послуг, що гарантують клієнтам якість і максимальну продуктивність їх операцій з нерухомістю, а також докладання єдиних зусиль, направлених на розширення кола клієнтів і встановлення з ними довірчих, партнерських відносин."
 
     У прагненні налагоджувати нові партнерські стосунки, наше агенство запрошує до співпраці всіх зацікавленних в наших послугах. 
 
     Ми цінуємо довіру наших клієнтів і прикладаємо максимум зусиль для досягнення ефективних результатів в своїй професійній діяльності.
 
     Наша адреса: м. Ірпінь; вул. Центральна, 27, 2-й поверх.
 
     тел.(050) 375 93 65;      email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
           (093) 699 30 66;
           (067) 897 91 73;      сайт: arielta.com.ua